ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Polyuretanový povrch Porplastic SB

Novinky

2019 Blatná - Fotbalové hřiště s UMT

2019 Blatná - Fotbalové hřiště s UMT

Celý článek

2019 Žďár nad Sázavou

2019 Žďár nad Sázavou - rekonstrukce sportovního areálu ZŠ Švermova 4

Celý článek

2018 Kylešovice - U Hřiště

rekonstrukce hřišť 

Zpět

Polyuretanový povrch Porplastic SB

Strukturovaná stříkaná polyuretanová podlaha vodou propustná. Podlaha je vhodná pro výstavbu nového povrchu ale také pro revitalizaci a sanaci. Ideální využití pro běžecké dráhy, hřiště, tl. 13 mm.

Certifikováno pro DIN 18035/6: Typ A, certifikát IAAF.

Polyuretanový povrch Porplastic SB

Elastická vrstva, která se pokládá přímo na místě speciálním finišerem o síle 10 mm. Je tvořena polyuretanovým pojivem a granulátem z recyklované pryže frakce 1 - 4 mm. Vrchní nástřik: mix PU pojiva EPDM granulátu frakce 0,5 - 1,5 mm. (3 mm)

Požadavky na podklad

nosná vrstva: Rovinatost podle normy +- 2 mm na 2 m. Asfaltový koberec drenážní. Spádování 0,5 % - 1 % od jedné strany hřiště ke druhé. Odvodnění povrchové vody do žlábku nebo do kanálku s mřížkou.

Aplikace

Asfaltový podklad se napenetruje. Po té se připraví směs recyklovaného granulátu frakce 1 - 4 mm a polyuretanového pojiva. Tato směs se aplikuje před finišer, který provede instalaci podkladní pružné vrstvy. Tato vrstva se opatří krycím nástřikem - pojiva + barvy + EPDM granulátu frakce 0,5 - 1,5 mm. Následuje lajnování hracích ploch.

Vlastnosti povrchu

Výsledný povrch je trvale elastický, odolný proti povětrnostním vlivům, snadný na údržbu. Barevné provedení standard: cihlově červená, zelená (na přání i jiné barvy). Tento povrch je vodopropustný. Odolává hrotům atletických treter od 6 do 9 mm. Splňuje požadavky normy DIN 18035/6 + IAAF Útlum síly: min. 35%.

  • Výrobce: Porplastic