ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Polyuretanový povrch Porplastic SW

Novinky

2019 Blatná - Fotbalové hřiště s UMT

2019 Blatná - Fotbalové hřiště s UMT

Celý článek

2019 Žďár nad Sázavou

2019 Žďár nad Sázavou - rekonstrukce sportovního areálu ZŠ Švermova 4

Celý článek

2018 Kylešovice - U Hřiště

rekonstrukce hřišť 

Zpět

Polyuretanový povrch Porplastic SW

Elastická vrstva polyuretanové podlahy z PUR / recyklovaného granulátu. Vrstva uzavírající póry a litá vrstva posypaná barevným granulátem EPDM.

Podlaha je vhodná pro běžecké dráhy v závodním a vrcholovém sportu, vysoce kvalitní sportovní plochy, tl. 13 - 17 mm.

Certifikováno pro DIN 18035/6:Typ D, certifikát IAAF.

Polyuretanový povrch Porplastic SW

Elastická vrstva, která se pokládá na místě speciálním finišerem o síle 10 - 13 mm. Je tvořena polyuretanovým pojivem a granulátem z recyklované pryže frakce 1 - 4 mm a vrstvou PU tmelu. Vrstva PU pojiva s EPDM granulátem frakce 1 - 4 mm.

Požadavky na podklad

Rovinatost podle normy +- 4 mm na 4 m. Asfaltový koberec, beton. Spádování 1 % - 2% od jedné strany dráhy (plochy) ke druhé.

Aplikace

Asfaltový podklad se napenetruje. Připraví se směs recyklovaného granulátu frakce 1 - 4 mm a polyuretanového pojiva. Tato směs se aplikuje před finišer, který provede instalaci podkladní pružné vrstvy. Tato vrstva se tmelí spec.PU tmelem. Na tuto vrstvu se nanese samonivelační PU pojivo, do kterého se vsype EPDM granulát 1 - 4 mm. Přebytek granulátu se po cca 48 hodinách vysaje a následuje eventuélní celoplošné přestříkání povrchu zpevňující vrstvou. Následuje lajnování hracích ploch.

Vlastnosti povrchu

Výsledný povrch je trvale elastický, nepropustný, odolný proti povětrnostním vlivům, snadný na údržbu. Barevné provedení standard: cihlově červená, zelená (na přání i jiné barvy). Odolává hrotům atletických treter od 6 do 9 mm. U skokanských sektorů do výšky hřebu 12 mm. Splňuje požadavky normy DIN 18035/6 + IAAF. Útlum síly: 39%.

  • Výrobce: Porplastic